Bolojan, primul mesaj după căderea Guvernului: Dragi români, a fost o onoare pentru mine! Când ataci privilegii și aprinzi lumina, reacțiile sunt pe măsură
Fostul prim-ministru Ilie Bolojan a transmis un mesaj public după încheierea mandatului său de 10…







